KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15628437
nr 1562 8437
Ulf Hårdner
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, Kustmotiv. Signerad. Olja på duk, 27x34 cm, yttermått inklusive ram: 30x38 cm
Ulf Hårdner, svensk målare född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 september 2023
kl 19:55:44
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)